De aankomende weken staan er weer leuke activiteiten gepland in Flevoland. Bezoek onder andere tuinen, de Velddag en Beweidingsdag. Bekijk hier onder het programma.
Zaterdag 18 en zondag 19 juni: Tuinieren in Flevoland
Liefhebbers zijn welkom in drie boerderijtuinen in Espel, Bant en Ens. Deze tuinen zijn geheel naar eigen smaak en inzicht ontworpen en aangelegd: daardoor zijn ze uniek in hun soort met elk een eigen uitstraling. Deze tuinen liggen niet echt ver uit elkaar en zijn daardoor eventueel ook op de fiets te bezoeken:
Deelnemende tuinen zijn:
- Het Zwaluwhuis Zwijnsweg 31 Ens, www.hetzwaluwhuis.nl.
- De Pegasushof Klutenweg 5 Bant, www.pegasushof.nl.
- De Stekkentuin Noordermiddenweg 13 Espel, www.destekkentuin.nl.
De tuinen zijn geopend van 10:00 tot 17:00 uur. Houd er rekening mee dat er entree wordt gevraagd. In de tuinen staat koffie klaar voor de bezoekers.
Meer informatie: wies@destekkentuin.nl.
Donderdag 23 juni: Velddag
Wil je een plek op het veldplein, met een proef of demonstratie in het veld? Kijk op www.biovelddagen.nl voor meer informatie.
Boerderij van de Toekomst, Elandweg 84, 8219 PJ, Lelystad
Donderdag 30 juni: Pootaardappel Velddag
Delphy en partners laten de actuele ontwikkelingen zien op het gebied van bemesting, teelt, spuittechniek, plantversterkers, ziektebestrijding (onder andere virus preventie) en mechanisatie door middel van interessante proeven en demonstraties.
Perceel op bedrijf van Tiddo Groen, Beverweg 6 in Swifterbant
Donderdag 7 juli: Beweidingsdag
De makkelijkste en snelste weg om je kostprijs te verlagen is doormiddel van je beweiding te maximaliseren, gebruik te maken van productief kruidenrijk grasland en door kosten te elimineren uit de boekhouding.
Onderwerpen:
- Bedrijfssysteem PG NxT-STEP Farming
- Kostprijs verlaging doormiddel van beweiding
- Productief kruidenrijk grasland
Hopweg 40, 8313 RJ in Rutten